The sims 2

Novinky

Z diskuze...

Sousedství

V sousedství toho můžete udělat hodně například vytvořit místo pro novou parcelu,nebo přestěhovat rodinu. můžete tam přidávat stromy kameny, nebo přidat rogalo a balón, ale teď se podíváme na tři základní sousedství...
V tomto sousedství bydlí již známá rodina Gothovi (z prvního dílu The Sims). Bohužel Bella zmizela a Maxis nás postupně informuje, kde by mohla být. Kassandra (mám dojem, že moc krásy nepobrala) se chce vdát. Dalšími rodinami jsou sestry Callientovy, Don Juan, Švorcovi, Slušní (jediná rodina v sousedství, kde jsou dvojčata) a Snílkovi.
Kasandra je připravenazaložit vlastní rodinu, dokáže však zkrotit místního Cassanovu? A dokáže  se Mortiner vzpamatovat se zmizení jeho manželky Belly? Ohledně zmizení Belly bylo už hodne spekulací, a nikdo pořádně neví kde je.
Daniel a Marie Slušní mají zdánlivě  dokonalý život, není však láska jen chatrným dojmem? A dokáží se Alena a Lenka správně rozhodnout v otázkách lásky.?
Už sám název podstatnou část o tomto sousedství prozrazuje. Jsou zde vynalézaví simíci, někteří z nich pochází dokonce z jiné planety. Tyto zelené simíky můžete najít v rodině Smithovi. Velice zvědaví simíci, kteří se snaží přijít na záhady tohoto sousedství, jsou v rodině Zvědaví (mimochodem František Zvědavý byl unesen mimozemšťany a nyní je těhotný). Mezi další rodiny tohoto sousedství ještě patří Kádinkovi, Bručounovi a Přízrační.
Posledni komentare
12.07.2011 10:46:09: cauky Sims 2 Nocni zivot budu mit a slysela jsem ze je to fakt super hra a chci se zeptat jestli tam...
27.08.2010 20:50:08: ahojky .. prosim jak muzu docilit toho ze mam simika tehotneho s mimozemstanem ??? xD dekuji .. ps p...
20.03.2010 14:10:11: gdfhrthz kdes potkala Bellusmiley${1}
17.03.2010 21:33:21: Hej založim rodinu v podivíně a třeba přijde bella,kterou dám ke gothovým smiley${1}
Toto sousedství je ze všech nejzajímavější. Bydlí zde totiž Monteyovi, Kapovi a jejich děti Romeo a Julie. Podaří se vám usmířit tyto dvě rodiny, nebo musí Romeo s Julií zemřít? To už jenom na vás.
Další sousedství je už jenom na vás, jenom vy budete rozhodovat o ději a vzhledu města.