The sims 2

Novinky

Z diskuze...

Rapidshare premium

Pokud  jste zaregistrovaní na warzone.tym.cz/wforum můžete získat ještě tyto bonusy:

Po registraci přeze mě a aspoň 10 kliknutí na reklamu dostanete celých
10 000 WM a navíc budete vydělávat dolary které můžete směnit za premium účet na rapidshare,megaupload atd... nebo si je nechat poslat na účet. Po registraci mi pošlete PM (soukromou správu) s vašim nickem.
- Za každý 1000 Klik na reklamu dostanete dalších 10 000 WM


1. Založení účtu u Paypalu (pokud ho ještě nemáte)

Na stránce
kód:
http://www.paypal.com/

si založte Personal account, který je zdarma. Na hlavní strance kliknete na Sign up now a vyplňte registrační formulář. Pokud budete používat účet jen k placení firmě rapidshare, budou vám stačit nízké limity pro neověřené uživatele(tento limit lze jednoduše později navýšit). Tyto limity jsou 100USD / 100EUR /2500CZK / .
Zadáváni údajů o kreditní kartě můžete při registraci přeskočit kliknutím na tlačítko Cancel
Svou kartu můžete do Paypalu zadat kdykoliv dodatečně.

2. Registrace u spolecnosti Bux.to
Na stránce
kód:
http://bux.to/?r=DavidXX


vyplňte jednoduchý formulář, budete potřebovat jen emailový kontakt na vás a emailový kontakt na váš PayPal účet (oba emaily mohou byt i stejné), vyberete si uživatelské jméno a heslo a zaregistrujete se.
Předem vám dekuji za to, že můj nick: davidxx uvedete do pole Referrer (pokud už není předvyplněno ) v registračním formuláři. Vůbec nic vás to nestojí, naopak za to dostáváte ode mě plnou podporu v čestině.
Pokud je pro někoho registrace jako referal nepřekonatelný problém, vemte na vědomí, že u této firmy si uživatelé mohou nově příchozí nereferované pod sebe zaregistrovat za poplatek a také toho využívají. Máte tedy téměř stoprocentní šanci, že pod někým cizím jako referral nakonec stejně skončíte, navíc bez podpory a pomoci, kterou vám nabízím já. Znovu opakuji, ze byt referral pro uživatele neznamená vůbec žádnou újmu.


1a. Další stránky, podobné AdBuxu i návod je podobný stejný jako na Bux.to ( seznam budu aktualizovat )


Bux.to - http://bux.to/?r=DavidXX (doporučuji)
buxgalore - http://www.buxgalore.com/?r=davidx ( nové )
PayClick - http://payclicks.net/?r=davidx
TopBux - http://www.topbux.org/?r=DavidXX
ADbux - http://adbux.org/?r=DavidXX
Hits4pay - http://hits4pay.com/members/index.cgi?DavidX ( Zde dostáváte peníze za čtení reklamních E-mailů jako bonus za registraci dostanete zdarma 10 dolarů !!! )

Co znamená, čím více stránek tím větší a rychlejuší přivýdělek. I tady děkuji pokud zanecháte mě jako refera…


3. Pracovni faze klikani na reklamy + pripadne shaneni novych uzivatelu, kteri se zaregistruji pod vas...

Po přihlášení na AdBux mate v sekci Surf Ads k dispozici reklamní linky. Denně máte na vyber cca 10 reklam (webové stránky), na kterých musíte strávit cca. 30 sekund, aby se vám započetla provize. Započtení potvrzuje zobrazení zeleného znaku dolaru a nápis "Done". Stav konta si pak můžete zkontrolovat v sekci "Members", podsekci "My stats" na řádku "Current balance".
Na reklamy je třeba klikat postupně. Počkejte, až se vám po odpočítaní 30 sekund zobrazí znak zeleného dolaru, stránku zavřete a můžete pokračovat s dalši reklamou. Při zobrazení Při deseti lidech pod vámi, máte na měsíční rapidshare account dost peněz za 9 dni. Při pěti referralů dni 16( neplatí pokud se zaregistrujete pod více společností to pak zvládnete sami premium účet do pár dnů).
Takže záleží jen na vás, a za par dní mate account doma
Vydělané peníze také můžete vyměnit za přiřazení volných uživatelů AdBuxu jako referalů pod vás, zaplatit si upgrade účtu nebo zaplatit vlastní reklamní kampaň.3. Fáze výplaty

Svůj stav konta si můžete zkontrolovat po přihlášení do AdBux v sekci Members, podsekce My Stats na řádku "Current Balance". Peníze lze převádět při zůstatku 10 dolaru a více, měsíční účet na rapidu vyjde na zhruba 9,75 USD. Čili těch deset dolarů pro výplatu je ideální hranice.
Výplatu provedete kliknutim na tlačítko cashout v sekci Members/My Stats. Peníze budou převedeny na váš zadaný PayPal email (do 1-3 dnu, obvykle jsou připsány následující den) a poté jimi můžete zaplatit na rapidu za premium účet.
Poté, co obdržíte peníze na vás účet u Paypalu, můžete se rozhodnout, jak s nimi naložit. Pokud budete chtít například koupit RS účet, na strance Rapidshare.com kliknete na JOIN PREMIUM a po výběru účtu (např. měsíční) kliknete na tlačítko Paypal Click here to buy. Dostanete se na stránku, kde se přihlásíte do Paypalu a kliknete na PAY. Přihlašovací údaje k rapidshare účtu vám přijfou na E-mail a nyní už můžete stahovat !!!


4. Zaver

Toto je návod, jak si legálne bez peněz obstarat účet na rapidsharu, bez omezení stahovat a nemuset uz prosit o reup souboru na jiny hosting nebo přemýšlet co stáhnout dřív a co až za hodinu a půl apod.
Je to legálni postup, a je zcela reálný.