The sims 2

Novinky

Z diskuze...

Homepage

The sims 2: příběhy trosečníků

Ve stínu představovaných novinek – rozšíření druhého dílu Bon Voyage (Šťastnou cestu) a konzolových Sims 2: Castaway – došlo také na kratičké představení závěrečného dílu trilogie Sims Příběhů. Dle mého názoru se jedná o nejzajmavější díl z celé trilogie.

Hru si můžete předobědnat ---zde---

Sdílejte životní osudy vašich Simíků na pustém a neznámém ostrově.
Vaši Simíci byli po ztroskotání lodi vyplaveni na břeh opuštěného ostrova a vašim úkolem je postarat se o to, aby přežili a začali prosperovat. Vytvořte si vlastní postavičky Simíků a veďte je rozsáhlým a podle scénáře se odvíjejícím příběhem, kde plní řadu úkolů a vy jim pomáháte začít zcela nový život. Seznamte se s domorodci, objevte tajemné záhady ostrova, najděte nové zvířecí kamarády a za splněné úkoly získejte odměny. V otevřeném módu volné hry si navrhněte své Simíky a jejich přístřešky, objevujte s nimi ostrov a vyprávějte jejich originální příběh. Tím, kdo za ně hraje, jste ovšem vy a proto počítejte s mnoha nečekanými zvraty a událostmi, které dále určí jejich osudy.

Hra je plně lokalizována do češtiny!

Hlavní vlastnosti

• Zcela nové prostředí – Coby trosečník na opuštěném ostrově, který musí nejprve přežít a poté začít prosperovat, se vydáte na dobrodružnou výpravu s originálním příběhem. Vytvoříte si a upravíte k obrazu svému vlastní Simíky, na něž čeká 24 zbrusu nových a dynamicky se odvíjejících kapitol, v nichž si ochočíte orangutana, budete bojovat s vlky nebo si zvolte si vlastní romantickou zábavu.

• Vyprávějte svůj vlastní příběh stále jinak – Vytvořte si několik profilů a pokaždé načrtněte vlastní originální příběh.

• Dva nové zábavné způsoby hraní – Na výběr máte ze zbrusu nového módu příběhu nebo klasického volného módu s otevřeným koncem.

• Hraní na laptopu nebylo ještě nikdy snadnější – Hra obsahuje jednoduché klávesové zkratky a zcela nový automatický systém přerušení a opětovného spuštění hry při zavření, resp. otevření laptopu.

• Při hraní jste stále ve spojení – Jednoduše dále komunikujte se svými přáteli pomoci IM nebo e-mailu, protože hra běží v samostatném okně.

• Součást nové zábavné řady produktů – The Sims Příběhy rovněž zahrnuje tituly The Sims Živorní příběhy a The Sims Příběhy mazlíčků.

Hru si můžete předobědnat ---zde---