The sims 2

Novinky

Z diskuze...

Homepage

sims_medieval_100x157Nějakou dobu se o tom mluvilo, teď už je to skutečnost. Simíci se nám přesouvají do středověku!! V nové hře nebudete ovládat jen rodinu, ale celé království, získáte možnost vytvářet hrdiny a čas od času bude hra vyžadovat splnění nějakého toho questu. The Sims: Medieval by mělo dle tvůrců přilákat nejen fanoušky série, ale i strategií a RPG her, takže se máte na co těšit. The Sims nyní píšou dějiny, připište i vy svůj řádek! Nakupujte zde
Posledni komentare
22.07.2011 15:51:18: Vydělávejte na internetu zdarma, stačí půl hodinka denně a menší peníze se připisují na váš účet. Mr...
Tým kolem herního pořadu Indian ve spolupráci s českou pobočkou Electronic Arts pro vás připravili nový koncept v podobě měsíčního videocastu o hrách The Sims. První díl můžete shlédnout přímo tady pod novinkou. Pravidelně každý měsíc se můžete těšit na sestřih toho nejzajímavějšího dění souvisejícího s The Sims.

Posledni komentare
10.04.2015 18:02:06: www.oricosmetics.cz Oriflame registrace www.ori-cosmetics.cz Oriflame katalog www.krasa365.cz Orif...
18.02.2013 17:26:32: TOHO korálky jsou kvalitní japonské rokajly.
09.01.2011 21:50:20: Už se těšim na další díl ... smiley${1}
S nejnovější kolekcí předmětů pro nejprodávanější hru The Sims 3 na PC roku 2009 sešlápnete plyn až na podlahu. Zapněte si pásy a vychutnejte si jízdu s otevřenými okýnky. Nová kolekce The Sims 3 Na plný plyn nabídne, coby vůbec první balíček doplňků, věnovaný dopravním prostředkům a rychlým kolům, čtyři možnosti volby životního stylu. Závodní, spiklenecký, rockabilly v retro-stylu 50. let a ve znamení luxusu. Každý z nich obsahuje jedinečnou módu, dekorace domova a nabušená auta či motorky, to už je jen a jen na Vás, co je lepší. Za pouhých 249 Kč si můžete kolekci Na plný plyn zakoupit na Xzone. Nezapomeňte se také podívat na související video.
Rozšiřte obzory simíků nabídkou množství nových atraktivních pracovních příležitostí. V The Sims 3 Povolání snů budete moci rozhodovat, zda se váš simík stane statečným hrdinou celého města, anebo černou ovcí, která provádí sousedům spoustu zlomyslností. Zachrání životy jako statečný hasič, stane se závratně bohatým vynálezcem, promění město z pozice předního architekta nebo se bude živit jako umělecký tatér? Najde úspěch jako závratně bohatý vynálezce špičkových technologií nebo podivínský vědec? Odhalí tajemství jako soukromý vyšetřovatel, snímající otisky prstů a drsně vyslýchající podezřelého? Jeho budoucnost je jen ve vašich rukách! Vůbec poprvé můžete ovládat počínání a interakce simíka v jeho zaměstnání. Jako hasič, soukromý vyšetřovatel, doktor či krotitel duchů můžete konat hrdinské činy, nebo provádět zlomyslnosti! Rozhodněte, jak se budou kariéry simíků vyvíjet – bude jejich práce přinášet dobro, nebo zlo? Využijí svého kreativního úsilí k vzestupu na úroveň obchodních magnátů, nebo se z nich stanou nezodpovědní lajdáci? Způsoby, jakým simíci řeší situace v zaměstnání, nyní ovlivňují život celého města a dalších postav. Jako architekti a designéři můžete měnit plán města, resp. styly jednotlivých čtvrtí. Pobavíte se s novými dovednostmi a aktivitami! Budete se moci stát vynálezci, sochaři či tatéry a využít toho k vydělání dalších simoleonů. Hra je v češtině. Jedná se o datadisk a ke hraní je nutné vlastnit původní hru Sims 3.

. Datadisk by měl vyjít 28. května 2010 a již dnes si ho můžete předobjednat na Xzone za 749 korun.
Posledni komentare
01.08.2010 15:02:02: smiley${1}smiley${1}
Tématický rozšiřující balíček předmětů pro hru The Sims 3. Postavte si moderní bydlení s nádechem luxusu. Oblečte Simáky ve stylu vysoké krejčoviny. Vybavte si domácnost hi-end elektronikou. Bonus: klasické, ikonické předměty ze Sims 1 a Sims 2 (pro nostalgiky u příležitosti 10. výročí značky Sims).

Kupte zde za pouze 249 kč


Nějaký ten pátek již je k dispozici betaverze editoru světů (sousedství) do The Sims 3. Pomocí tohoto šikovného nástroje můžete popustit uzdu své fantazii a vytvořit si přesně takový svět,  v kterémž byste se svými virtuálními svěřenci rádi žili. K dispozici jsou vám nejen nástroje upravující samotný terén, ale také přesné rozmisťování objektů a parcel. Neváhejte a stahujte Sims 3 Vytvoř svět! Podělte se s námi v komentářích o své výtvory. K dispozici je také obsáhlý návod (pdf) blíže vysvětlující jednotlivá nastavení. Přikládám několik obrázků jak mohou vaše vytvořené světy vypadat.

Obrázky z vytvořených sousedství:

http://www.thesims3.com/game/tools/world/screenshots

 

  • Pro simíky navrhujte úplně nové světy, od tvaru terénu a cest až po umístění pozemků a charakteristických staveb, jako jsou vodní věže nebo majáky.
  • Začněte budovat na zelené louce, nebo upravovat terény, na jejichž základě stojí Sunset Valley a Riverview.
  • Zkušenější designéři si do nástroje mohou importovat grafiku z Photoshopu nebo jiných programů.
  • V betaverzi nástroje The Sims 3 Vytvoř svět rozšíříte své krajinářské a budovatelské možnosti o prvky z doplňku The Sims 3 Cestovní horečka a předměty z The Sims 3 Store.
  • Své světy sdílejte na Výměně The Sims 3.
prvním přídavku budou moci naši Simíci opravdu na chvíli opustit všední život v Sunset Valley nebo Riverview a vydat se za novými zážitky do exotických destinací. Připravena pro ně budou hned tři zajímavá místa: Simíci mohou uskutečnit dobrodružnu výpravu mezi pyramidy ve starobylém městě Al Simhara v Egyptě, prožít romantickou dovolenou ve francouzském Champs Les Sims nebo poznat dávná tajemství a umění dálného východu v čínské osadě Shang Simla. Na svých cestách budou mít Simíci příležitost hledat ztracené poklady dávných dob, učit se prastarým dovednostem a řemeslům a poznávat nové přátele  z cizích zemí.
Předobjednávejte kliknutím na obrázek:sims3ep1_340x255
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8